Słynny polski lektor błaga o pomoc. Udało się zebrać już ponad 270 000 zł na Pomagam.pl !!

Marta
16 stycznia 2019
Wpis Słynny polski lektor błaga o pomoc. Udało się zebrać już ponad 270 000 zł na Pomagam.pl !! - miniaturka zdjęcia

Janusz Kozioł to znany polskiej publiczności lektor i spiker. Doskonale rozpoznajemy jego głos z  filmów, seriali i programów telewizyjnych. Niestety, podstępna choroba (stwardnienie zanikowe boczne opuszkowe SLA) zaatakowała nagle i gwałtownie, uniemożliwiając Panu Januszowi pracę oraz normalne funkcjonowanie - pojawiły się kłopoty z jedzeniem, przełykaniem, a w końcu z oddychaniem.

Rodzina postanowiła działać. Powstała zbiórka na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/januszkoziol, która w rekordowym tempie osiągnęła ponad 200% celu !!! W niewiele ponad 15 godzin udało się zebrać ponad 150 000 zł !!! Zbiórka była udostępniona już ponad 6 585 razy !!! 

"Trwa walka o każdy oddech.  Potrzebne są leki i specjalistyczna opieka całodobowa. " - Polacy nie pozostają obojętni i wspierają Pana Janusza. Grosz do grosza ... nawet symboliczne cegiełki mają REALNY wpływ na pomoc finansową !!!

Zbiórka na Pana Janusza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że jeśli Twój bliski potrzebuje pomocy, dzięki Pomagam.pl możesz skutecznie zebrać potrzebne środki finansowe !!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

 

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij