Znany dziennikarz muzyczny zebrał ponad 71 000 zł, aby mógł stanąć na nogi!!!

Magdalena
01 kwietnia 2019
Wpis Znany dziennikarz muzyczny zebrał ponad 71 000 zł, aby mógł stanąć na nogi!!! - miniaturka zdjęcia

Jarosław aNZ Giersto znany dziennikarz muzyczny, współpracownik Antyradia i klubu Progresja. Zawsze starał się brać z życia co najlepsze. Niestety nagle, z dnia na dzień jego stan zaczął się drastycznie pogarszać. Zdiagnozowano u niego wielopoziomową dyskopatię, przez co zmuszony był poddać się kilku poważnym operacjom. Podczas jednej z nich doszło do powikłań i Jarek przestał chodzić.. Jego historia poruszyła tysiące internautów i na Pomagam.pl, w ciągu kilku dni, zebrał ponad 70 000 zł na zakup specjalistycznych sprzętów!!!!

Nikt z otoczenia Jarka nie mógł się spodziewać takiego obrotu sprawy. Wiódł szczęśliwy żywot, kiedy nagle wszystko zaczęło się zmieniać. 

"Z dnia na dzień obniżała się moja sprawność ruchowa, nogi odmawiały posłuszeństwa, pojawiały się niedowłady oraz uciążliwe bóle kręgosłupa. Pod koniec listopada trafiłem do szpitala, gdzie zdiagnozowano u mnie wielopoziomową dyskopatię na odcinku piersiowo-lędźwiowym."- czytamy w opisie zbiórki.

Aby móc pokryć koszty leczenia oraz kupić specjalistyczny sprzęt, umożliwiający mu codzienne funkcjonowanie, zdecydował się założyć na Pomagam.pl zbiórkę, która poruszyła tysiące internautów.  Jarek zebrał ponad 71 200 zł w zaledwie kilka dni!!! Zbiórkę udostępniono ponad 4 200 razy, pisały o niej również znane portale informacyjne. 

Zbiórka na zakup sprzętu dla Jarka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, które pomogą Ci w ciężkich chwilach. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij