Dzięki Pomagam.pl zebrali 18 000 złotych dla potrzebujących... jeży!

Marcjanna
17 grudnia 2018
Wpis Dzięki Pomagam.pl zebrali 18 000 złotych dla potrzebujących... jeży! - miniaturka zdjęcia


Zebrali 18 000 złotych dla osieroconych, chorych i rannych jeży dzięki Pomagam.pl!


Ośrodek rehabilitacji zwierząt Jeżurkowo w Skierdach od 2009 roku zajmuje się pomocą jeżom. Pomoc znajdują tam osierocone jeżowe dzieci, które straciły mamę, ale również dorosłe ranne i chore jeże. Większość z nich, po odchowaniu lub wyleczeniu trafia na wolność.

Na przełomie 2016 i 2017 roku do ośrodka trafiła tak duża liczba zwierząt, że przebudowa małego pomieszczenia, w którym leczono jeże, stała się koniecznością. Nie było miejsca dla ani jednego potrzebującego zwierzaka! Aby zebrać potrzebne fundusze, Fundacja Primum założyła zbiórkę w Pomagam.pl:https://pomagam.pl/pomagamjezom. Dzięki 4493 udostępnieniom na Facebooku i 499 darczyńcom w 3 miesiące osiągnęli 100% celu, czyli 18 000 złotych!

Zbiórka na Jeżurkowo to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że zbiórkę możesz założyć zarówno dla siebie, jak i dla innych!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij