Ponad 20 000 na produkcję pierwszego w Polsce filmu edukacyjnego o przemyśle futrzarskim!

Marcjanna
24 lutego 2019
Wpis Ponad 20 000 na produkcję pierwszego w Polsce filmu edukacyjnego o przemyśle futrzarskim! - miniaturka zdjęcia

Fundacja Viva! walczy o lepszy los dla zwierząt. W ramach swoich działań postanowili nagrać pierwszy w Polsce film edukacyjny opowiadający o życiu lisów (na wolności i na fermach). Jeździli po całej Polsce, nagrywając, jak w miejscowościach, w których powstają fermy mieszkańcy protestują i jak wyglądają tam interwencje. Nagrali również wypowiedzi osób znanych, m.in. Adama Wajraka, Doroty Sumińskiej, Szymona Hołowni i Mai Ostaszewskiej.

Żeby móc dokończyć swój film zatytułowany "Jutro będzie futro", założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/jutrofutro) i osiągnęli 121% celu, zbierając ponad 20 000 złotych! Nadprogramowe środki postanowili przeznaczyć na budowę zewnętrznego wybiegu dla uratowanych lisów, o czym poinformowali darczyńców w sekcji Aktualności.

Zbiórka na film edukacyjny "Jutro będzie futro" to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że i Ty możesz wziąć sprawy w swoje ręce i przyczynić się do poprawy losu zwierząt!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij