30 000 zł na remont mieszkania pozwoli kochającej babci opiekować się wnuczkiem!

Marcjanna
06 listopada 2019
Wpis 30 000 zł na remont mieszkania pozwoli kochającej babci opiekować się wnuczkiem! - miniaturka zdjęcia

30 000 zł na remont mieszkania pozwoli kochającej babci opiekować się wnuczkiem!


Kacperek to 16-miesięczny chłopiec. Została mu tylko babcia, która obecnie go wychowuje. Niestety przegrała sprawę o opiekę nad wnuczkiem ze względu na warunki panujące w jej mieszkaniu. 

Mieszkanie Pani Bożeny jest w bardzo złym stanie - nie ma w nim wody ani kanalizacji, ogrzewane jest kozą. Babcia Kacperka złożyła odwołanie i czeka na termin następnej rozprawy - do tego czasu ma szansę na poprawę warunków mieszkalnych. Jeżeli nie przeprowadzi remontu, chłopiec trafi do domu dziecka.

W celu zebrania środków potrzebnych na remont mieszkania, została założona zbiórka na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/kacperbabcia

Dzięki wsparciu 857 osób zebrano ponad 30 000 złotych!

Zbiórka na remont mieszkania babci Kacperka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby poprawić warunki życia bliskich!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij