W 3 tygodnie znajomi zebrali ponad 133 000 zł na pomoc poszkodowanej rodzinie z Żydowa!!

Opublikowano 11 marca 2020 przez Magdalena


Wybuch gazu pozbawił rodzinę niemal całego dorobku życia! Na Pomagam.pl znajomi pary zebrali w 3 tygodnie ponad 133 000 zł, aby wesprzeć małżeństwo w tych trudnych chwilach!


Kasia i Artur są młodym małżeństwem z dwójką małych dzieci. Do tej pory wiedli spokojne życie, jednak w ciągu jednej chwili wszystko się zmieniło. Dnia 15 lutego w ich domu doszło do wybuchu gazu i tym samym, w kilka sekund cały ich dorobek życia został zniszczony.

Tragedia pozbawiła ich dachu nad głową oraz wszystkiego, na co tak ciężko pracowali. Kasia cudem ocalała z tego zdarzenia, ratując przy tym swoje dzieci.

Ta sytuacja na pewno na długo pozostanie w pamięci tych młodych ludzi. Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie. Muszą ponownie stanąć na nogi i rozpocząć nowe życie. 

Jednak w tych ciężkich chwilach nie są sami! Na Pomagam.pl znajomi rodziny utworzyli zbiórkę https://pomagam.pl/rodzinazzydowa, aby pomóc młodemu małżeństwu w walce o lepsze jutro. 

W trzy tygodnie osiągnięto niesamowity wynik! Zebrano już ponad 133 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!Zbiórka na pomoc poszkodowanej rodzinie to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij