Pół miliona złotych w dwa dni? To wydarzyło się na Pomagam.pl!

Magdalena
23 grudnia 2019
Wpis Pół miliona złotych w dwa dni? To wydarzyło się na Pomagam.pl! - miniaturka zdjęcia


Ta tragedia poruszyła tysiące serc! Kasia niespodziewanie straciła wszystko, co miała! Dom, rodzinę, ukochanego synka! Dzięki wsparciu przyjaciół w dwa dni zebrano dla niej ponad

500 000 zł!!


W Szczyrku przy ulicy Leszczynowej doszło do strasznej tragedii. W jednym z domów doszło do eksplozji gazu. Z budynku po wybuchu nie zostało dosłownie nic. W momencie tego zdarzenia w środku przebywało 8 osób. Niestety nie mieli oni szans na przeżycie..

Kasia - samotna matka małego Szymonka -  to jedyna mieszkanka tego domu, która przeżyła. Była bowiem w momencie eksplozji w pracy w Domu Dziecka. 

Ta 24-letnia kobieta straciła wszystko, co miała, a jej świat się zawalił. Wybuch zabrał jej ukochanego synka oraz rodzinę. 

Przyjaciele Kasi nie pozostawili jej jednak bez pomocy. Postanowili zorganizować na Pomagam.pl zbiórkę, aby choć częściowo dać jej szanse na powrót do normalności. 

Przez ogromne zaangażowanie w promocję i tysiące udostępnień w zaledwie dwa dni uzbierano  ponad 500 000 zł!!

Gratulujemy i życzymy Kasi wszystkiego co najlepsze!Zbiórka na pomoc dla Kasi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij