Dzięki pomocy Łukasza Jakóbiaka, zebrano prawie 25 000 zł na leczenie Kasi!!

Magdalena
20 maja 2019
Wpis Dzięki pomocy Łukasza Jakóbiaka, zebrano prawie 25 000 zł na leczenie Kasi!! - miniaturka zdjęcia

Kasia Pawluś miesiącami leżała w specjalistycznych szpitalach. Cierpiała, nie mogła chodzić i towarzyszyły jej stałe ataki padaczki. Lekarze nie wiedzieli co się z nią dzieje. 

Nikomu nie przyszło do głowy, że to wina małego robaka. Kleszcza. Po latach okazało się, że cierpi na neuroboreliozę, a jedynym ratunkiem są wlewy dożylne z 3 antybiotyków. Jednak w Kasi wciąż jest wola walki. Kobieta wierzy, że wkrótce będzie zdrowa i wyjdzie z domu.

Po przeprowadzeniu wzruszającej rozmowy w swoim programie 20m2, Łukasz Jakóbiak postanowił pomóc Kasi w zebraniu pieniędzy. 

Założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/pomozmykasi, która okazała się ogromnym sukcesem. Osiągnięto 123% ustalonego celu, czyli 24 666 zł!!!  

Zbiórka na leczenie Kasi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij