Rodzice zebrali brakujące 4 500 zł na wykonanie korekty nosa dla Wiktorii!!

Opublikowano 14 października 2019 przez Magdalena


Rodzice zebrali ponad 5 000 zł, aby przeprowadzić korektę nosa ukochanej córki!!


Wiktoria to 17-latka, która na co dzień jest radosną i uśmiechniętą dziewczyną. Niestety urodziła się z rozległym rozszczepem wargi i podniebienia. W wieku 6 miesięcy miała zeszytą wargę. Potem w wieku 3 lat operację podniebienia miękkiego, a w wieku 4 lat operację podniebienia twardego.

Niestety te przypadłości pozostawiły na twarzy Wiktorii ślad - zarówno usta dziewczyny, jak i nos są zniekształcone. Dla tak młodej osoby to zdecydowanie dużo kłopot, który powoduje dyskomfort w codziennym życiu.

Rodzice Wiktorii postanowili sfinansować córce korektę nosa, lecz do pokrycia całości kosztów brakowało im 4 500zł. Aby zdobyć tę sumę założono zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/hbuxmvqn i dzięki 108 Darczyńcom zebrano ponad 5 000 zł na realizację marzenia Wiktorii!!

Zbiórka na operację nosa Wiktorii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełnić marzenie bliskiej Ci osoby.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij