Pani Zofia od lat pomaga bezpańskim kotom! Trwa zbiórka, aby udzielić jej wsparcia!

Magdalena
13 grudnia 2019
Wpis Pani Zofia od lat pomaga bezpańskim kotom! Trwa zbiórka, aby udzielić jej wsparcia! - miniaturka zdjęcia

Pani  Zosia jest starszą kobietą o wielkim sercu. Od lat dokarmia bezdomne koty na terenie ogródków działkowych w Zamościu. Obecnie, oprócz swoich domowych, pod opieką ma  kilkanaście kociaków działkowych

Karmy i podstawowe leki opłaca z własnej, skromnej emerytury. Odmawia sobie wielu przyjemności, aby jej ukochanym zwierzakom niczego nie brakowało. 

Problem pojawia się, kiedy któryś z podopiecznych zachoruje. Leczenie weterynaryjne jest niesamowicie kosztowne.

Pimpuś, którego widzimy na powyższym zdjęciu, przeszedł zabieg usunięcia zębów, jego dziąsła są w fatalnym stanie, a na dodatek ma chore nerki. Obecnie pupil przebywa w Lecznicy VitaWet w Zamościu. Aby zdobyć środki potrzebne na dalsze leczenie założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/0mb72wxa. Dzięki okazanemu wsparciu 67 Darczyńców udało się zebrać ponad 1 420 zł!!  

Zbiórka na pomoc dla zwierzaków Pani Zofii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij