Krzysiek raz pokonał chorobę!! Teraz na przeszczep komórek zebrał już ponad 35000 zł!!

Magdalena
12 sierpnia 2019
Wpis Krzysiek raz pokonał chorobę!! Teraz na przeszczep komórek zebrał już ponad 35000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Krzysiek od lat jest zawodowym kierowcą ciężarówki. Do stycznia tego roku wszystko wydawało się w porządku. Jednak nagle zaczął odczuwać niepokojące symptomy w prawej ręce. Mrowienie, brak czucia, a także utrata sił zaczęły mu bardzo doskwierać, więc postanowił udać się do specjalisty.


Lekarze odsyłali go z kwitkiem, mówiąc, że nie wiedzą, jaka jest przyczyna! Dopiero w Klinice Neurologii w Warszawie potraktowali go poważnie. To, co usłyszał, drastycznie zmieniło jego życie. Stwardnienie Zanikowe Boczne - SLA.


Jednak dla Krzyśka jest ratunek — to przeszczep komórek macierzystych.  Pojawia się jedynie ważne pytanie —skąd wziąć co najmniej 110 000 zł?? Mężczyzna postanowił poprosić o pomoc na Pomagam.pl! Założona przez niego zbiórka https://pomagam.pl/pomoc_krzyskowi jest aktywnie promowana w mediach społecznościowych i udostępniana wśród znajomych. Dzięki temu Krzysiek zebrał już 35 000 zł, a to dopiero początek! 


Zbiórka na przeszczep dla Krzyśka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij