20-latka chora na mięsaka Ewinga zebrała 5000zł na wymarzony kurs aktorski!!

Marcjanna
17 stycznia 2020
Wpis 20-latka chora na mięsaka Ewinga zebrała 5000zł na wymarzony kurs aktorski!! - miniaturka zdjęcia


20-latka chora na mięsaka Ewinga zebrała 5000zł na wymarzony kurs aktorski!!


Paulina ma 20 lat i choruje na mięsaka Ewinga w stadium rozsianym. Mimo choroby nie traci nadziei i walczy o marzenia. Na Pomagam.pl założyła zbiórkę na wymarzony kurs aktorski i zebrała 100% celu czyli 5000 zł!!

20-latka chciałaby wyreżyserować spektakl teatralny lub film o swojej chorobie, w którym sama by zagrała. Jej zdaniem w repertuarach brakuje propozycji opowiadających o chorujących młodych osobach w Polsce.

Mam chyba dobre nastawienie, bo chcę działać i opowiedzieć swoją historię 
w formie tego czego kocham czyli spektaklu. 
- pisze Organizatorka w opisie zbiórki na Pomagam.pl.

Paulina zebrała samodzielnie już połowę potrzebnej kwoty. Żeby zebrać brakujące środki, założyła zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/paulinazbiera , na której zebrała już 5000 zł!!

Zbiórka na kurs aktorski dla Pauliny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz założyć zbiórkę, żeby zebrać środki na realizację projektów i marzeń!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij