Prawie 11 000 zł w 10 dni zebrane na pomoc dla DJki w tym trudnym czasie!!

Marcjanna
30 kwietnia 2020
Wpis Prawie 11 000 zł w 10 dni zebrane na pomoc dla DJki w tym trudnym czasie!! - miniaturka zdjęcia

Prawie 11 000 zł w 10 dni zebrane na pomoc dla DJki w tym trudnym czasie!!


Wielu przedstawicieli i przedstawicielek branży muzycznej pozostało obecnie bez źródła zarobku. Brakuje im środków do życia, a chcieliby dalej móc wykonywać pracę, którą kochają. DJka Lady Jessy wzięła sprawy w swoje ręce i założyła internetową zbiórkę, na której zebrała prawie 11 000 złotych!!

Renata znana jest jako Lady Jessy. W obecnej sytuacji nie poddaje się i dalej realizuje swoją pasję - w tej niecodziennej sytuacji zaczęła organizować... Wirtualne Domówki na swoim balkonie. Dzięki temu umila czas izolacji wielu osobom, które odwdzięczają jej się ciepłym słowem i wsparciem.

Z takim przedsięwzięciem wiążą się jednak dodatkowe koszta, które musi ponieść (m.in. podwyższone rachunki za prąd, opłaty do klubu płytowego czy zakupowanie oryginalnych nośników). Żeby łatwiej przetrwać ten okres założyła internetową zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/bcbca4ew] i dzięki wsparciu Darczyńców w ciągu 10 dni zebrała ponad 270% zakładanej początkowo kwoty, czyli prawie 11 000 złotych!!

Zbiórka na wsparcie dla DJki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby móc robić to, co kochasz!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij