Autyzm, padaczka i zespół Recklinghausena - Nikoś walczy o życie. Zebrano niemal 30 000zł!

Magdalena
17 lipca 2019
Wpis Autyzm, padaczka i zespół Recklinghausena - Nikoś walczy o życie. Zebrano niemal 30 000zł! - miniaturka zdjęcia


Mały Nikoś ma dopiero 5 lat, lecz lista jego chorób jest naprawdę długa. Autyzm, padaczka i zespół Recklinghausena to niesamowicie wiele, jak na jednego przedszkolaka. 

Jego dzieciństwo znacznie różni się od dzieciństwa rówieśników. Zamiast zabawy na podwórku, Nikoś stale odwiedza lekarzy i bierze udział w licznych rehabilitacjach. Ten 5-latek jest pod stałą opieką onkologa, neurologa, okulisty, ortopedy, psychiatry oraz poradni genetycznej. Niestety pojawiło się również podejrzenie o wodogłowie. 

Prywatna opieka medyczna, liczne wizyty u lekarzy, a także zakup niezbędnych leków, czy regularne rehabilitacje znacznie przewyższyły możliwości finansowe rodziców Nikosia. Jednak dla nich sprawa jest jasna — muszą zdobyć pieniądze, aby dać szansę Nikodemowi na normalne życie.

Aby pokryć koszty leczenia na najbliższe miesiące, mama chłopca zdecydowała się założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/nikodemgasiewski. Prawie 2 000 udostępnień w mediach społecznościowych dały doskonały efekt. Zebrano już niemal 30 000 zł!

Zbiórka na leczenie Nikodema to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?


1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij