Choroba zaatakowała nagle. Zebrał ponad 60 000 zł, aby móc ponownie stanąć na nogi!

Magdalena
16 kwietnia 2019
Wpis Choroba zaatakowała nagle. Zebrał ponad 60 000 zł, aby móc ponownie stanąć na nogi! - miniaturka zdjęcia


Damian był zdrowym młodym mężczyznom, który miał wiele planów na przyszłość. Jednak choroba zmienia wszystko. Niespodziewanie, w ciągu kilku godzin stracił całkowite czucie w ciele i tym samym, przestał się poruszać. Jednak pojawiła się szansa na powrót chłopaka do zdrowia! Na Pomagam.pl Damian założył zbiórkę, aby pokryć kosztowną terapię i przez ogromne zaangażowanie najbliższych zebrał ponad 60 000 zł!!!!

"Nagle zacząłem tracić czucie, najpierw w rękach, potem w nogach, potem w tułowiu. W ciągu paru godzin coś spowodowało, że całkowicie przestałem się poruszać. Choroba pozbawiła mnie podstawowych funkcji życiowych, nawet takich jak oddech."

Mimo tego Damian nie poddał się i wierzy, że jeszcze kiedyś stanie na nogi. Nic zatem dziwnego, że gdy tylko pojawiła się nowa, niekonwencjonalna metoda leczenia, nie wahał się nawet przez chwilę i postanowił spróbować!! W tym celu założył na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/walkadamiana , która pozwoliłaby mu pokryć koszty terapii. Dzięki hojności 1 189 Darczyńców zebrał ponad 60 000 zł !!!! 

Zbiórka na leczenie dla Damiana to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim bliskim.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij