Nie mogła patrzyć, jak jej ukochany pies umiera! Na Pomagam.pl zebrała ponad 13 700 zł !

Magdalena
18 kwietnia 2019
Wpis Nie mogła patrzyć, jak jej ukochany pies umiera! Na Pomagam.pl zebrała ponad 13 700 zł ! - miniaturka zdjęcia

Suczka Diana od zawsze była ulubienicom w rodzinie Moniki. Rak czerniak w jamie ustnej. Ta straszna diagnoza poruszyła wszystkich. Monika nie mogła dłużej patrzeć bezradnie, jak jej ukochany pies umiera. Dlatego postanowiła zawalczyć o życie Diany. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę, gdzie przez swoje ogromne zaangażowanie, zebrała ponad 13 710 zł!! Te środki pozwolą na zakup leków i szczepionek, które pozwolą Dianie dalej żyć!!

Diana, dla Moniki i jej rodziców, to nie tylko pies, ale również członek rodziny. Od ponad 11 lat   towarzyszy im we wszystkich szczęśliwych i smutnych momentach. Nic zatem dziwnego, że informacja o jej chorobie przybiła rodzinę. 

Aby suczka mogła dalej żyć, potrzebne są drogie leki, które zabiją złośliwego raka. Jednak ich koszt znacznie przewyższa możliwości finansowego rodziny. Dlatego Monika postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/dianawalczyzczerni, gdzie poprosiła o pomoc. Przez swoje ogromne zaangażowanie i ponad 1524 udostępnienia w mediach społecznościowych, udało się zebrać ponad 13 700 zł na leczenie Diany!!!

Zbiórka na leczenie suczki Diany to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia cierpiącym zwierzakom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij