Nie przestali wierzyć, że uratują córkę i zebrali prawie 36 000zł na leczenie!!

Opublikowano 19 marca 2019 przez Magdalena

Malutka Kasia cierpi na śmiertelną chorobę, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Kiedy tylko pojawił się nowy lek, rodzice postanowili zrobić co w ich mocy, by zebrać potrzebne pieniądze. Przez swoją niezłomność na Pomagam.pl zebrali prawie 36 000 zł, by uratować córkę!!!

 "Kasia nie potrafi chodzić, nie potrafi raczkować, nie potrafi usiąść, nie potrafi się uczesać, ubrać, zrobić sobie jeść. Wielu rzeczy nie potrafi. Jednak jedno potrafi na pewno –WALCZYĆ!" - tak pisze mama Kasi o swojej ukochanej córce. 

Choroba na którą cierpi ta mała wojowniczka, do tej pory była uznawana za nieuleczalną. Rdzeniowy zanik mięśni. Jej skutki są przerażające. Powolny zanik wszystkich mięśni. Jednak w zeszłym roku pojawiło się nowe lekarstwo!!! 

Rodzice postanowili zrobić wszystko co w ich mocy, aby uzyskać środki na zakup nowego środka. W tym celu założyli na Pomagam.pl zbiórkę, która szybko zebrała prawie 36 000zł!!!!! Dzięki niesamowitej determinacji rodziców,  ich zaangażowaniu i licznym udostępnieniom udało się kupić lek i tym samym dać Kasi szansę na lepsze życie!!!

Zbiórka na lek dla Kasi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc swoim najbliższym!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij