Mukowiscydoza zabrała jej normalne życie! Na Pomagam.pl zebrała już 22 000 zł na leczenie!

Magdalena
19 czerwca 2019
Wpis Mukowiscydoza zabrała jej normalne życie! Na Pomagam.pl zebrała już 22 000 zł na leczenie! - miniaturka zdjęcia


Jagoda na pozór to typowa nastolatka. Niestety w przeciwieństwie do swoich rówieśników, nigdy nie zaznała swobodnego i beztroskiego życia. Jej codzienność wypełniają leki, wziewy, inhalacje i ciągłe wizyty w szpitalach. Ta uśmiechnięta 18-latka cieszy się każdym dniem, choruje bowiem na mukowiscydozę

Choroba zabrała jej wszystko, co najpiękniejsze dla młodej dziewczyny. Jagoda nigdy nie mogła uprawiać sportu, biegać, a każde spotkanie z rówieśnikami to dla niej ogromne zagrożenie, ponieważ jej organizm jest podatny na wszelkie infekcje.

Dziewczyna ma jednak w sobie ogromną wolę walki i wierzy, że kiedyś wynajdzie się lek, który pozwoli jej na normalne życie. 

Na ten moment każdego dnia podejmuje walkę. Walkę, która ją wykańcza i która równocześnie pochłania ogromne sumy pieniędzy. Aby móc kontynuować leczenie, Jagoda postanowiła założyć zbiórkę na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/gogajuka i zdobyć w ten sposób środki na dalszą terapię. Aktywne promowanie w mediach społecznościowych i niemal 3 000 udostępnień wpłynęły na to, że na koncie dziewczyny jest już ponad 22 000 zł!!!

Zbiórka na leki dla Jagody to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij