Znany trener doznał poważnej kontuzji! Internauci w 2 dnia wpłacili ponad 161 000 zł!

Magdalena
21 listopada 2019
Wpis Znany trener doznał poważnej kontuzji! Internauci w 2 dnia wpłacili ponad 161 000 zł! - miniaturka zdjęcia


Znany trener i pasjonata CrossFit podczas treningu doznał poważnych uszkodzeń kręgosłupa! Internauci w dwa dni wpłacili ponad 161 000 zł!


Maciek jest jednym z pierwszych licencjonowanych trenerów CrossFit w Polsce. Przez ciężką pracę zrealizował swoje największe marzenie - otworzył własny klub sportowy.

Pasją do sportu zaraził setki osób. Oprócz prowadzenia i programowania treningów Maciej był aktywnym zawodnikiem z wieloma sukcesami na arenie polskiej oraz międzynarodowej.

Niestety podczas jednego z treningu mężczyzna spadł z kół gimnastycznych z dużej wysokości, doznając bardzo poważnego uszkodzenia kręgosłupa. Teraz czeka go bardzo długa, ciężka i kosztowna rehabilitacja oraz walka o powrót do sprawności.. 

Aby umożliwić Maćkowi powrót do zdrowia i pokryć wysokie koszty leczenia, założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/zawodymacka. W dwa dni, dzięki wsparciu ponad 2 000 Darczyńców zebrano niemal 162 000 zł!

Zbiórka na leczenie Maćka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij