Finaliści programu Love Island Polska zebrali ponad 53 000 zł, by pomóc chorym na raka!!

Magdalena
29 października 2019
Wpis Finaliści programu Love Island Polska zebrali ponad 53 000 zł, by pomóc chorym na raka!! - miniaturka zdjęcia

Marietta i Franek wykorzystali swoją popularność w szczytnym celu. W niecałe 8 dni zebrali na Pomagam.pl ponad 53 000 zł, by pomóc osobom chorym na raka!!


Marietta i Franek to finaliści programu Love Island Polska. Dzięki udziałowi w show zyskali dużą popularność, którą postanowili wykorzystać w bardzo dobrym celu - by pomóc innym.

Franek sam kilka lat temu zmagał się z nowotworem i dobrze wie, jakie wiele kosztuje takie leczenie. Jemu się udało. Teraz zdecydował razem ze swoją partnerką, że przyczynią się do tego, by pomóc także innym w tej nierównej walce.

Para postanowiła założyć na Pomagam.pl zbiórkęhttps://pomagam.pl/mariettafranek, z której środki miały zostać przekazane na rzecz podopiecznych fundacji Cancer Fighters. Odzew ze strony internautów przeszedł ich oczekiwania. W 8 dni zebrali ponad 53 000 zł!!!

Zbiórka na rzecz podopiecznych fundacji Cancer Fighters to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij