Rak zaatakował znienacka! 24-letnia Marta walczy o życie dla swojej malutkiej córeczki!

Magdalena
11 lipca 2019
Wpis Rak zaatakował znienacka! 24-letnia Marta walczy o życie dla swojej malutkiej córeczki! - miniaturka zdjęcia

24-letnia Marta miała piękne i spokojne życie. Gdy na świat przyszła upragniona córeczka, Klara wraz z mężem byli niezmiernie szczęśliwi. Jednak nie było im dane nacieszyć się sobą.

Marta po ciąży skarżyła się na bóle w kręgosłupie. Mimo że lekarze bagatelizowali problem, po wnikliwych badaniach okazało się najgorsze — ogromny guz w odcinku krzyżowo-biodrowy.

Rozpoczęła się żarliwa walka o życie Marty. Rodzina i przyjaciele kobiety robią co w ich mocy, aby zapewnić jej wsparcie. Niestety to nie wystarcza. Wciąż brakuje pieniędzy na dalsze leczenie.

Aby pomóc Marcie, jej przyjaciółka postanowiła założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/mocdobradlamarty. Dzięki zaangażowaniu bliskich i licznym udostępnieniom udało się zebrać już ponad 32 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!

Zbiórka na leczenie Marty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij