Dzięki Pomagam.pl zebrał środki na wymarzony udział w Europejskim Spotkaniu Młodych!!

Magdalena
14 czerwca 2019
Wpis Dzięki Pomagam.pl zebrał środki na wymarzony udział w Europejskim Spotkaniu Młodych!! - miniaturka zdjęcia

Błażej to 17-letni uczeń liceum, który uwielbiam działać społecznie i pomagać innym. Zajmuje się m.in. pielęgnowaniem pamięci o Polskich Żydach, ofiarach niemieckich nazistów, Powstańcach Warszawskich i innych bohaterach, którzy zostali zamordowani podczas II wojny światowej. Jak sam mówi, kocha dawać innym radość, dlatego pomagam też w różnego typu akcjach charytatywnych np. Szlachetna Paczka, czy Caritas.

W 2016 roku brał udział w Światowych Dniach Młodzieży jako wolontariusz. Niestety ze względów finansowych nie mógł wziąć udziału w tegorocznej edycji, która odbyła się w Panamie. 

Jednak dużo tańszym odpowiednikiem ŚDM jest Europejskie Spotkanie Młodych, czyli Taize. Jego ogromnym marzeniem był wyjazd do Hiszpanii i udział w tym wspaniałym wydarzeniu

Dzięki zbiórce na Pomagam.pl https://pomagam.pl/i8zgjbed zebrał potrzebne środki, czyli 800 zł i tym samym zrealizował swój wymarzony cel!!

Zbiórka na wyjazd Błażeja na Europejskie Spotkanie Młodych to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij