Ponad 4700 zł na marzenie samotnej matki o rozwoju zawodowym! Zbiórka wciąż trwa!

Marcjanna
28 marca 2019
Wpis Ponad 4700 zł na marzenie samotnej matki o rozwoju zawodowym! Zbiórka wciąż trwa! - miniaturka zdjęcia

Mama Mai pomimo trudności wychowywała ją i jej brata samotnie. Od wielu lat marzy o wybraniu się na staż w Instytucie Gestalt, aby zostać psychoterapeutką. Koszt kursu wynosi 8499 złotych, co przekracza jej możliwości finansowe. Maja postanowiła odwdzięczyć się swojej mamie i założyła zbiórkę na Pomagam.pl.

Dzielna samotna matka aktualnie zajmuje się masażem szwedzkim, dzięki któremu może uśmierzać ból fizyczny. Dzięki stażowi w Instytucie Gestalt mogłaby też pomagać ludziom z trudnościami psychicznymi. Chociaż staż stanowi dla niej wyzwanie finansowe, razem z córką nie poddają się. Na założonej przez Maję zbiórce (https://pomagam.pl/abc) zebrały już ponad 4700 złotych, co stanowi 56% celu! Wciąż można pomóc!

Zbiórka na kurs w Instytucie Gestalt to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że też możesz założyć zbiórkę na spełnienie swojego marzenia!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij