Zebrali niemal 9 000 zł na realizację marzeń kolumbijskiej przewodniczki !!!

Marta
26 kwietnia 2019
Wpis Zebrali niemal 9 000 zł na realizację marzeń kolumbijskiej przewodniczki !!! - miniaturka zdjęcia

To niesamowite jaką moc ma społeczność YouTube! W kilka dni udało się zebrać ponad 8 800 zł na realizację wielkiego marzenia. Fani popularnego kanału na YouTube - BezPlanu utworzyli zbiórkę na Pomagam.pl i błyskawicznie zebrali potrzebne środki na zakup nowoczesnego sprzętu do tworzenia materiałów video dla Laury, kolumbijskiej przewodniczki!!! 

Zbiórkę https://pomagam.pl/laurabezplanu założył jeden z widzów - Filip, który był zachwycony materiałami Laury. Jak sam mówi: "Organizuję tę zbiórkę, ponieważ sam chciałem kupić i wysłać jej kamerkę GoPro, potem zobaczyłem w komentarzach na YT, że inni ludzie też chętnie by ją wsparli, a i sam Bartek odpisał mi, że jeśli ktoś zorganizuje zbiórkę, to pomoże - zatem organizuję ;)"

Zbiórka na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/laurabezplanu zebrała w wyjątkową szybkim czasie ponad 80% celu !!! Pokazuje to siłę społeczności mediów społecznościowych - gdzie bardzo często widzowie i czytelnicy są w stanie wesprzeć wybraną inicjatywę lub projekt. 

Zbiórka na sprzęt dla Laury to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby wesprzeć dowolny projekt.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij