Ponad 6 000 zł dla niepełnosprawnej Patrycji na realizację wielkiego marzenia !!!

Opublikowano 27 maja 2019 przez Marta

18-letnia Patrycja ma porażenie czterokończynowe. Mimo to, nie poddała się. Dzięki Pomagam.pl udało się zebrać ponad 6 000 zł na wymarzony rower, który pozwoli jej rozwijać się sportowo: https://pomagam.pl/omwrmd4k.  Gdyby nie ogromne wsparcie ponad 83 Darczyńców, marzenie Patrycji nie zostałoby zrealizowane !

Patrycja jest niesamowitą osobą, która zaraża wszystkich swoim optymizmem. Nigdy nie zgadzała się na to by poddać się myślom o rezygnacji. Rezygnacji z życia i z siebie samej. Postanowiła, że nigdy nie przestanie być aktywną - dlatego pływa, żegluje i jeździ na łyżwach! Swoim przykładem pokazuje, że chcieć, to móc !!!

Dzięki ogromnemu sercu Darczyńców, udało się zebrać ponad 100% całej kwoty !!! Pozwoli to Patrycji na zakup wymarzonego roweru typu race running, który pozwoli Patrycji być cały czas aktywną i ... szczęśliwą !!! Zaczęło się od nieśmiałego pomysłu, a przerodziło w projekt, który został udostępniony ponad 600 razy w mediach społecznościowych.

Zbiórka na rower dla Patrycji to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby spełnić swoje marzenia !!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ !

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ !

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij