Spełniło się marzenie chorego Tomeczka dzięki Pomagam.pl - zebrano ponad 4 000 zł !!!

Marta
03 kwietnia 2019
Wpis Spełniło się marzenie chorego Tomeczka dzięki Pomagam.pl - zebrano ponad 4 000 zł !!! - miniaturka zdjęcia

 Tomku nigdy nie przestawaj marzyć, marzenia się spełniają !!! Ciężko chory Tomek jest pełnym energii chłopcem, którego marzeniem był komputer - taki, który się nie zacina i jest czarny. Można grać do woli. Ludzie o wielkich sercach postanowili pomóc - założono zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/kdohaaia i w rekordowym czasie zebrano ponad 4 000 zł na wymarzony komputer chłopca !!!

Tomuś lubi gry planszowe, karciane jednak najbardziej kocha te – komputerowe. Wirtualny świat pozwala chłopcu na przeżywanie niezwykłych przygód, dzięki czemu, pomysłowo i kreatywnie potrafi poradzić sobie z wyzwaniami codzienność. Darczyńcy nie pozostali obojętni - ponad 200 udostępnień w mediach społecznościowych i 90 wpłat na zrealizowanie marzenia chłopca !!!

Tomek na czas Świąt dostał przepustkę ze szpitala i była to najlepsza okazja, aby spełnić Jego marzenie, tym bardziej, że świąteczny nastrój sprzyjał temu. Chłopczyk jest już szczęśliwym posiadaczem nowego komputera. To dzięki ogromnemu sercu Darczyńców i wszystkich osób zaangażowanych !!! 

Zbiórka na zrealizowanie marzenia Tomusia to nie wyjątek– już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc bliskim i znajomym zrealizować marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij