Władze nie pomogły! Internauci zebrali prawie 230 000 zł na rehabilitacje sportowca!

Opublikowano 28 maja 2019 przez Magdalena

Michał Kłys był dobrze zapowiadającym się sportowcem. Z pasją i zaangażowaniem trenował rzut młotem. Wszystko zmieniło się jednego felernego dnia.

W 2002 roku 17-letni wówczas Michał udał się Zamościa na obóz sportowy. Podczas treningu, w pewnym momencie do koła weszła zawodniczka Skry. Rzuciła. Michał, który szedł po swój młot, otrzymał potężny cios w głowę. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie!!! Wydarzył się jednak cud i chłopak otworzył oczy. 

Teraz jego życie nie jest zagrożone, ale chłopak wymaga stałej rehabilitacji, bo ma problemy z mówienie i poruszaniem się. Mimo że w 2010 roku sąd uznał, że federacja, która organizowała obóz, powinna wypłacić milion złotych odszkodowania, Michał pozostaje bez środków na leczenie, bo instytucja szybko została rozwiązana.

Ojciec chłopaka robi co może, aby zdobyć pieniądze na pokrycie wysokich kosztów terapii, jednak nie jest łatwo. Na szczęście Onet wraz ze Stowarzyszeniem Progressum pomagają Michałowi zebrać pieniądze na dalszą rehabilitację. Założona została przez nich zbiórka na Pomagam.plhttps://pomagam.pl/grzxzdsa, która zebrała do tej pory 152 % założonego celu, czyli 229 466 zł!!!! To wszystko dzięki ogromnemu nagłośnieniu sprawy w mediach i wsparciu niesamowicie wielu dobrych ludzi. 

Zbiórka na leczenie Michała to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij