6-letnia Milenka dalej walczy o normalne życie!! Na Pomagam.pl zebrano już 53 400 zł!!!

Magdalena
03 lipca 2019
Wpis 6-letnia Milenka dalej walczy o normalne życie!! Na Pomagam.pl zebrano już 53 400 zł!!! - miniaturka zdjęcia


Milenka urodziła się jako wcześniak. Ważyła zaledwie 1100 gram i mierzyła 38 cm!! Pierwszą operację przeszła już w łonie mamy. Po narodzinach nie było lepiej. Stałe problemy zdrowotne i wizyty w szpitalach to norma dla tej 6-letniej dziś dziewczynki. 

Milenka dodatkowo ma końsko-szpotawe stópki, które wymagają specjalistycznego leczenia. Ta malutka dziewczynka nie wie, jak wygląda normalne dzieciństwo i zabawa z rówieśnikami. Jej największym marzeniem jest móc normalnie chodzić. Czy kiedyś uda jej się zaznać spokojnego życia? 

Jej sytuacja wymaga stałych wizyt lekarskich oraz długoterminowej terapii. To wszystko kosztuje, a rodzicom powoli zaczynać brakować środków. Jednak dzięki założonej na Pomagam.pl zbiórce https://pomagam.pl/pomocdlamilenki, Milenka ma szansę na powrót do pełnej sprawności. Jej historia poruszyła ponad 600 Darczyńców, którzy łącznie przekazali dziewczynce ponad 53 000 zł!!

Zbiórka na leczenie Milenki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij