Miłoszek walczy z rakiem! Rodzice zebrali już 13 133 zł, aby podjąć dalsze leczenie!!

Magdalena
24 kwietnia 2019
Wpis Miłoszek walczy z rakiem! Rodzice zebrali już 13 133 zł, aby podjąć dalsze leczenie!! - miniaturka zdjęcia

Miłoszek jest jednym z czwórki dzieci Państwa Nabelskich. Informacja o chorobie chłopca całkowicie zmieniła życie rodziny. Diagnoza była jednoznaczna. Ogromny guz zlokalizowany w klatce piersiowej! Walka wciąż trwa, dlatego rodzice Miłoszka założyli na Pomagam.pl zbiórkę, aby sfinansować dalsze leczenie. Do tej pory zebrali już 13 000 zł, a to jeszcze nie koniec!!

Nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Jak to możliwie, że ten niewinny chłopiec nosi w sobie ogromnego guza w klatce piersiowej? Diagnoza była wstrząsająca i wywróciła życie Państwa Nabelskich do góry nogami. Jednak rodzina nie poddała się i wspólnie walczy! Założona na Pomagam.pl zbiórka https://pomagam.pl/d9rzekxy zebrała już ponad 13 000 zł! To wszystko za sprawą 12 906 udostępnień oraz wpłat 345 Darczyńców!! 

Zbiórka na leczenie Miłosza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij