Franciszkanie zebrali ponad 50 000 zł, aby nakarmić głodujące dzieci w Kenii!

Opublikowano 02 kwietnia 2019 przez Magdalena

Brat Robert to franciszkanin, który trzynaście lat spędził na misjach w Kenii. Poznał panujący tam głód, konflikty międzyplemienne, a także stałe zagrożenie terrorystyczne. Na Pomagam.pl zebrał ponad 52 000 zł, aby zapewnić wyżywienie najbardziej potrzebującym dzieciom z tamtejszych rejonów!!

"Kwota 20 tys zł. pozwoli na wykarmienie blisko 1000 dzieci przez cały miesiąc, choć rok ma ich aż 12. "

Brat Robert na własnej skórze poznał ciężkie warunki panujące w Kenii. Problem niedożywienia jest tam na porządku dziennym, zwłaszcza wśród dzieci. Dlatego razem ze swoimi braćmi postanowił zorganizować akcję dobroczynną na rzecz tych, najbardziej potrzebujących. Zbiórka założona na Pomagam.pl https://pomagam.pl/woreczekryzu poruszyła tysiące osób!! Przez ogromne zaangażowanie i liczne udostępnienia, Franciszkanie zebrali ponad 52 238 zł !!!

Zbiórka na wyżywienie dla potrzebujących Kenijczyków nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby wesprzeć akcje dobroczynne w Twojej okolicy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij