W ciągu zaledwie 5 dni zebrała ponad 77 000 zł na walkę z gruczolakorakiem! Możesz pomóc!

Marcjanna
20 marca 2019
Wpis W ciągu zaledwie 5 dni zebrała ponad 77 000 zł na walkę z gruczolakorakiem! Możesz pomóc! - miniaturka zdjęcia


Niespełna 30-letnia matka dwójki dzieci miesiąc temu usłyszała diagnozę, która zmieniła jej życie. Po wykonaniu gastroskopii okazało się, że zaatakował ją gruczolakorak czyli złośliwy rak żołądka. Postanowiła jednak, że się nie podda i będzie walczyć o swoje zdrowie dla swoich córek. Na leczenie zebrała już ponad 77 000 złotych!

Nie dowierzała wynikom badań - przecież jest młodą, aktywną matką dwóch córek. Miłość do dzieci zmotywowała ją do działania - gdyby nie podjęła szybkich działań, młodsza nawet nie miałaby szansy jej pamiętać.

Okazało się, że rak jest bardzo rozległy, ale Monika nie traci nadziei. Niestety, koszty diagnostyki i leczenia przekraczają jej możliwości finansowe. Nie bała się poprosić o pomoc i założyła zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/accikpor). Dzięki wielu udostępnieniom w mediach społecznościowych, w zaledwie 5 dni zebrała już ponad 77 000 złotych!! Zbiórka wciąż trwa!

Zbiórka na leczenie Moniki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz poprosić o pomoc w walce z chorobą.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym: szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij