Zebrali w Pomagam.pl ponad 50 tysięcy złotych w miesiąc na walkę z nowotworem!

Marcjanna
27 grudnia 2018
Wpis Zebrali w Pomagam.pl ponad 50 tysięcy złotych w miesiąc na walkę z nowotworem! - miniaturka zdjęcia

55-letnia Alicja od dłuższego czasu miała silną anemię, słabe wyniki ogólne krwi, problemy z oddychaniem i cierpiała na bezsenność. We wrześniu usłyszała diagnozę, która zmieniła jej życie - nowotwór złośliwy płuca, w dodatku nieoperacyjny z powodu wielkości oraz wielu nacieków na aortę. 

Wraz z kochającą rodziną wypłacili wszystkie oszczędności i rozpoczęli leczenie - chemioterapię, wlewy witaminowe, hipertermię… Dodatkowo witaminy i substancje wspomagające walkę z nowotworem, odpowiednia dieta, jonizowana woda i wiele innych produktów. Zaczęło to przerastać rodzinę Alicji i założyli zbiórkę w Pomagam.pl (https://pomagam.pl/najwazniejszawalka), dzięki której w niewiele ponad miesiąc zebrali ponad 50 000 złotych!Zbiórka dla Alicji to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub Fundację czy Stowarzyszenie, które wspierasz!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij