Mama zebrała 21 500 zł na walkę o samodzielność ukochanej córeczki z zespołem Downa!

Marcjanna
18 listopada 2019
Wpis Mama zebrała 21 500 zł na walkę o samodzielność ukochanej córeczki z zespołem Downa! - miniaturka zdjęcia


Mama zebrała 21 500 zł na walkę o samodzielność ukochanej córeczki z zespołem Downa!


7-letnia Natalka urodziła się z zespołem Downa, niedoczynnością tarczycy, znacznie obniżonym napięciem mięśniowym oraz zaćmą wrodzoną oka prawego. Dziewczynka potrzebuje wszechstronnej terapii oraz udziału w turnusachrehabilitacyjnych i logopedycznych. 

Ze względu na wysokie koszty leczenia, jej mama nie jest w stanie jej tego zapewnić. Nie poddała się i postanowiła poprosić o pomoc, zakładając zbiórkę na Pomagam.pl.

Natalka urodziła się w 2012 roku. Od urodzenia objęta jest rozmaitymi rodzajami terapii (m.in. rehabilitacja metodą NDT Bobath, rehabilitacja wzroku, terapia logopedyczna, dogoterapia). Znajduje się również pod stałą opieką lekarzy specjalistów i - ze względu na długie terminy oczekiwania w poradniach publicznych - na większość wizyt uczęszcza prywatnie. 7-letnia Natalka wymaga ciągłego wsparcia i opieki - zaczęła chodzić w 4 roku życia, nie mówi i nie jest samodzielna.

Pojawienie się Natalki w moim życiu pomimo trudności i problemów, jakie niesie ze sobą zespół Downa, przewartościowało całe moje życie. Choć niekiedy jest ciężko, a nawet bardzo i sił brakuje, to bezwarunkowa miłość, którą obdarza mnie każdego dnia ta mała istotka oddaje wszystko i pomaga przezwyciężyć wszystkie trudności
- pisze w opisie zbiórki mama dziewczynki.

Marzeniem mamy Natalki jest samodzielność dziecka. Dlatego inwestuje w leczenie i terapię. Żeby móc zapewnić ukochanej córeczce turnus rehabilitacyjny, zwróciła się z prośbą o pomoc.

Założyła zbiórkę na Pomagam.pl:https://pomagam.pl/3w6h7dsb i dzięki wsparciu 903 Darczyńców zebrała już 21 500 zł!!

Zbiórka na terapię Natalki to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc ukochanej osobie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij