Dzięki zbiórce na Pomagam.pl zebrała ponad 152 000 na leczenie ciężko chorej mamy!

Opublikowano 21 lutego 2019 przez Magdalena

Zaczęło się od niewinnego guzka na dziąśle. Jednak szybko okazało się, że to złośliwy nowotwór żuchwy. Na Pomagam.pl zebrali 152 106 zł, aby sfinansować kosztowne leczenie. Do osiągnięcia zamierzonego celu brakuje już niewiele. 

Pani Anna ma 65 lat, a jej życie w jednym momencie wywróciło się do góry nogami. Lata spędzone w szpitalach, liczne chemioterapię i ogromna ilość operacji, którym została poddana, okazały się niewystarczające. Diagnoza była straszna - nawrót nowotworu z przerzutem na kości. 

W końcu pojawiła się możliwość podjęcia specjalistycznego leczenia w klinice w Holandii, jednak koszt zabiegu znacznie przekracza zasoby finansowe rodziny. Dlatego córka Pani Anny postanowiła zebrać te pieniądze na Pomagam.pl. Pod patronatem Fundacji Oddaj Fany, założona została zbiórka, która dzięki zaangażowaniu i nagłośnieniu sprawy zebrała już ponad 152 000 zł!!! To jednak nie wystarczy. Czasu jest coraz mniej, Pani Annie brakuje sił, a aby sfinansować leczenie potrzebna jeszcze 48 tys! Nie pozwólmy tej dzielnej kobiecie się poddać! Link do zbiórki znajduje się tutaj: https://pomagam.pl/pomoc_mamie

Zbiórka na leczenie Pani Anny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zebrać pieniądze, aby udzielić wsparcia swoim najbliższym. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij