Dorota żyje z dzieckiem w tragicznych warunkach! Zebrano 17 000 zł na pilny remont domu!

Magdalena
23 marca 2020
Wpis Dorota żyje z dzieckiem w tragicznych warunkach! Zebrano 17 000 zł na pilny remont domu! - miniaturka zdjęcia

Życie Doroty od samego początku nie należało do łatwych. Kobieta wychowywała się wraz z matką i bratem w hotelu pracowniczym. Niestety tej rodziny nie było stać na wykup mieszkania, dlatego cała trójka wylądowała w przytułku dla bezdomnych.

W końcu udało im się wynająć połówkę domu za niewielkie pieniądze, jednak panujące tam warunki były tragiczne. Dorota w międzyczasie zaszła w ciążę. Ojciec Karolinki uciekł, gdy tylko dowiedział się o dziecku.

Obecnie kobieta utrzymuje dziecko z pomocy finansowej z MOPS-u oraz z tego, co uda jej się zarobić. Pieniędzy starcza natomiast ledwo od pierwszego do pierwszego. Żeby móc wykąpać dziecko, Dorota jeździ do brata, gdyż właściciel niedawno odciął im wodę. Na domiar złego w domu nie ma też porządnego ogrzewania..

Jednak na ich drodze pojawili się w końcu dobrzy ludzie!

"Fundacja DOM - Dbamy o Młodych pragnie stworzyć dziecku lepsze warunki i wyrwać dziewczyny od tej ciągłej tułaczki. Pani Dorota dostała mieszkanie komunalne. Część rzeczy udało nam się zorganizować bezpłatnie od ludzi o wielkim sercu np. drzwi, wykończenie, kuchnie pod zabudowę, ale wiele pieniędzy jeszcze brakuje na projekty, na zgody, na wyposażenie, na lepsze życie…"

Aby sfinalizować remont mieszkania, utworzono zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/nowydomnowezycie. Do tej pory zebrano 17 000 zł, jednak wciąż potrzebne jest wsparcie. Zachęcamy do dalszy wpłat i życzymy powodzenia w dalszych przedsięwzięciach!

Zbiórka na remont mieszkania to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij