Zebrano prawie 26 000 zł na realizację filmu o Objawieniach Maryjnych!!

Magdalena
08 marca 2019
Wpis Zebrano prawie 26 000 zł na realizację filmu o Objawieniach Maryjnych!! - miniaturka zdjęcia

Prawie 26 000 zł, czyli 517% założonego celu!!! Tyle zebrał Pan Przemysław na Pomagam.pl, aby zrealizować swój film o Objawieniach Maryjnych. 

Przemysław Janiszewski  od lat prowadzi kanał ewangelizacyjny na YouTube. Ma na swoim koncie wspaniałe produkcje, które cieszą się ogromną popularnością. Teraz podjął się kolejnego wyzwania. Film na temat współczesnych Objawień Maryjnych.

Aby zrealizować to przedsięwzięcie potrzebował środków finansowych. W tym celu założył zbiórkę na Pomagam.pl, której cel wyznaczył na 5 000zł. Jej rezultat przerósł najśmielsze oczekiwania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności i licznym udostępnieniom zebrano prawie 26 000zł!!!! Ogromnie gratulujemy i trzymamy kciuki za realizację projektu. 


Zbiórka na realizację filmu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje marzenie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Zbiórka na realizację filmu o Objawieniach Maryjnych to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować swoje wymarzone przedsięwzięcie.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij