Adaś zebrał prawie 40 000 zł na terapię, która pomoże mu przywrócić głos!!

Magdalena
30 kwietnia 2019
Wpis Adaś zebrał prawie 40 000 zł na terapię, która pomoże mu przywrócić głos!! - miniaturka zdjęcia

Adaś od urodzenia choruje na wadę serca i astmę oskrzelową. Dodatkowo od 6 roku życia cierpli na poważną wadę wymowy. Każde wypowiedziane słowo to dla niego ogromne wyzwanie i trud. Uniemożliwia mu to jakąkolwiek samodzielność. Do tej pory lekarze nie byli w stanie nic zrobić, jednak teraz pojawiła się nowa szansa!! Ośrodek specjalistyczny w Mikołowie podejmie się leczenia Adama, jednak chłopiec musi pokryć koszty całej terapii. Na Pomagam.pl udało mu się zebrać prawie 40 000 zł, które były potrzebne na sfinansowanie leczenia!!!

Adam urodził się wcześniakiem, od początku spędzał wiele czasu w szpitalach. Wada serca i astma to nie wszystko. Od 6 roku życia cierpi na wadę wymowy. Prawie nic nie mówi, a każde wypowiedziane słowo to dla niego ogromny ciężar. Liczne wizyty u logopedów nie przyniosły żadnego efektu. 

Jednak teraz pojawiła się nowa nadzieja. Specjalistyczny ośrodek w Mikołowie zdecydował się na leczenie Adama, jednak koszt terapii jest ogromny. Dlatego chłopiec postanowił poprosić o pomoc na Pomagam.pl https://pomagam.pl/hieaqmda!!! Przez liczne udostępnienia i wsparcie Przemysława Kossakowskiego udało się zebrać prawie 40 000 zł!!!!

Zbiórka na terapię Adama to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij