Joanna zebrała ponad 41 000 zł na skomplikowane leczenie stomatologiczne!!

Magdalena
20 stycznia 2020
Wpis Joanna zebrała ponad 41 000 zł na skomplikowane leczenie stomatologiczne!! - miniaturka zdjęcia

Joanna cierpli na rzadką chorobę genetyczną! Na skomplikowane leczenie implantologiczne zebrała na Pomagam.pl niemal 42 000 zł!


Joanna od 25 lat zmaga się ze skomplikowaną wadą genetyczną. Choroba spowodowała, że kobieta nie ma przednich zębów, a dodatkowo, w wyniku schorzenia zanikają jej kości szczęki!! 

"Urodziłam się hipodoncją pozorną – chorobą wywołaną wadą genetyczną. Oznacza ona obecność zawiązków zębowych, które nie wyżynają się z dziąseł. O schorzeniu moi rodzice dowiedzieli się, kiedy miałam 8 lat – po wypadnięciu zębów mlecznych nie pojawiły się stałe." 

Ta choroba znacznie utrudnia jej gryzienie, żucie i mówienie. Nie mówiąc już o tym, że jest to ogromny problem estetyczny, zwłaszcza dla tak młodej kobiety.

Joanna przeszła już szereg zabiegów, które miały pomóc jej uratować zęby. Przez lata nosiła protezę zębową, jednak efekty tej decyzji przyniosły fatalne skutki. Obecnie układ kostny twarzy kobiety jest w opłakanym stanie. 

"Postanowiłam podjąć leczenie implantologiczne. Mój skomplikowany przypadek konsultowało kilku najlepszych specjalistów w kraju. Ich wspólna diagnoza była szokująca – jeśli nie wdrożę specjalistycznego leczenia, za kilku lat moja twarz nabierze cech wyglądu… Baby Jagi."

Aby rozpocząć leczenie, kobieta potrzebowała ogromnej sumy pieniędzy. W tym celu zdecydowała się poprosić o pomoc bliskich. Założona przez nią zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/8ibygiif okazała się sukcesem. Na koncie Joanna ma już niemal 42 000 zł!!!

Zbiórka na skomplikowane leczenie Joanny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, które pomogą Ci w leczeniu. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij