Upadła i połamała zęby. Zebrała już 4300 zł na odzyskanie uśmiechu! Zbiórka trwa!

Marcjanna
08 maja 2019
Wpis Upadła i połamała zęby. Zebrała już 4300 zł na odzyskanie uśmiechu! Zbiórka trwa! - miniaturka zdjęcia


25-letnia Marlena nagle straciła przytomność i przy upadku połamała zęby. Koszt ich rekonstrukcji przerasta jej możliwości, dlatego założyła zbiórkę na Pomagam.pl, gdzie zebrała już ponad 4300 złotych na odzyskanie uśmiechu! Wciąż można pomóc!

Ból, łzy, trzask łamanych zębów to rzeczy, które zapadną mi w głowie na długo. Uśmiech był nieodłącznym elementem mojego życia, a w jednej chwili go straciłam i to w sposób bardzo dosłowny.” - pisze Marlena w opisie swojej zbiórki.

Ma zniszczone cztery zęby - nie może poprawnie mówić i ciągle potrzebuje leków przeciwbólowych. Chociaż koszty rekonstrukcji zębów są dla niej zbyt duże, mimo bólu i smutku nie poddała się. Postanowiła założyć zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/odzyskacusmiech), dzięki której w niewiele ponad tydzień zebrała 4300 złotych!

Zbiórka na odzyskanie uśmiechu Marleny to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz poprosić o pomoc po wypadku!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym: szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij