Zebrali prawie 6 000 zł na Pomagam.pl, aby uratować skatowanego i porzuconego psa!!!

Magdalena
17 maja 2019
Wpis Zebrali prawie 6 000 zł na Pomagam.pl, aby uratować skatowanego i porzuconego psa!!! - miniaturka zdjęcia

Na los, jaki spotkał tego bezbronnego psa, nie zasługuje żadne stworzenie. Kieł został okrutnie skatowany przez swoich wcześniejszych właścicieli i cudem uszedł z życiem. Pozostał mu po nich strach i niewyobrażalny ból..

"Jak widzi człowieka to zaczyna się trząść i sika pod siebie." - czytamy w opisie zbiórki.

Ośrodek Rechabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu uratował zwierzaka przed pewną śmiercią. Teraz Kieł wymaga pilnej operacji, by mógł wrócić do częściowej chociaż sprawności. Jej koszt to aż 2800 zł. 

Aby móc sfinansować zabieg i pozwolić psu żyć bez bólu, założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/olx1hkyg. Los Kła poruszył setki osób i błyskawicznie zebrano 210% założonego celu, czyli 5885 zł!!!

Zbiórka na operację Kła to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby uratować cierpiące zwierzęta. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij