Nie zostawili przyjaciela w potrzebie! Na Pomagam.pl zebrali 9 000 zł na jego operacje!

Opublikowano 16 lipca 2019 przez Magdalena

Tomek to prawdziwa dusza towarzystwa. Zawsze uśmiechnięty, miły i chętny do pomocy. Mimo że wiele przeszedł, nie pozbawiło go to optymizmu i chęci do działania.

Niestety na jego drodze stanęła choroba. Przetoka około odbytnicza, bo na to choruje Tomek, jest operowana w Polsce od niedawna. To bardzo poważny zabieg, więc mężczyzna zdecydował się oddać w ręce prywatnych specjalistów. Niestety niesie to ze sobą wysokie koszty.

Tomek jest kawalerem, a całą najbliższą rodzinę stracił kilka lat wcześniej. Nie może zatem liczyć na wsparcie z ich strony.

Jednak z pomocą przyszli jego przyjaciele. Aby sfinansować cały zabieg, postanowili założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/bhkstonm . Przez aktywne promowanie jej w mediach społecznościowych i liczne udostępnienia udało im się zebrać 100% założonego celu, czyli 9 000 zł!!! 

Zbiórka na sfinansowanie operacji Tomka nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij