Organista zebrał już ponad 4000 zł na nowy instrument do swojej parafii! Zbiórka trwa!

Marcjanna
10 stycznia 2020
Wpis Organista zebrał już ponad 4000 zł na nowy instrument do swojej parafii! Zbiórka trwa! - miniaturka zdjęcia

Organista zebrał już ponad 4000 zł na nowy instrument do swojej parafii! Zbiórka trwa!


Organy używane do tej pory w parafii Grabienice po kilkunastoletniej pracy odmówiły posłuszeństwa. Naprawa wiązałaby się z dużymi kosztami, a co za tym idzie - byłaby nieopłacalna. Organista postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i założył zbiórkę na Pomagam.pl, na której zebrał już ponad 4000 złotych!!

Organy to nieodłączny element każdej parafii. Te w Modlibogowicach niestety przestały działać. Teraz w zamian za organy używany jest zwykły keyboard, jednak parafianie wierzą, że ich kaplica zasługuje na organy kościelne z prawdziwego zdarzenia.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest zakup organów analogowych, które w porównaniu z cyfrowymi będą miały dłuższą żywotność w zmiennych warunkach wilgotnościowych i temperaturowych w ciągu roku, a spełni to zapewne model Johannus Opus 235, organy kościelne z prawdziwego zdarzenia. - pisze Organizator w opisie zbiórki.

Na zbiórce na Pomagam.pl organista z parafii Grabienice zebrał już ponad 4300 złotych! Wciąż możesz pomóc! Jeżeli cel zbiórki (5400 zł) zostanie osiągnięty, Organizator obiecał nagrać film z muzycznymi podziękowaniami dla Darczyńców.

Zbiórka organy w parafii Grabienice to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby realizować ważne dla siebie cele!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij