Strażacy z Rększowic zebrali 6 800 złotych na niezbędny sprzęt ratujący życie!

Marcjanna
28 stycznia 2019
Wpis Strażacy z Rększowic zebrali 6 800 złotych na niezbędny sprzęt ratujący życie! - miniaturka zdjęcia

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach są bardzo ważną częścią społeczności gminy Konopiska - oprócz działań ratowniczo-gaśniczych, zabezpieczają wydarzenia na terenie gminy, szkolą z zasad udzielania Pierwszej Pomocy, prowadzą akcje krwiodawstwa i sami regularnie oddają krew, wspierają WOŚP i Szlachetną Paczkę, a także organizują  imprezy.

W ich pracy bardzo istotny jest sprzęt, pośród którego brakowało bardzo ważnego elementu. Potrzebowali 6500 złotych na defibrylator, który może pomóc uratować ponad 75% osób z nagłym zatrzymaniem krążenia.  Założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/osprekszowice) i - dzięki wsparciu 70 darczyńców - osiągnęli 105% celu! Teraz mogą jeszcze skuteczniej pomagać!

Zbiórka OSP Rększowice to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że organizacja, której jesteś częścią może aktywnie wspierać lokalne społeczności dzięki środkom zebranym na Pomagam.pl!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij