Dzięki Pomagam.pl zebrali ponad 37 000 złotych na... pszczoły! Jak to możliwe?!

Marta
14 grudnia 2018
Wpis Dzięki Pomagam.pl zebrali ponad 37 000 złotych na... pszczoły! Jak to możliwe?! - miniaturka zdjęcia

Dzięki Pomagam.pl zebrali ponad 37 000 złotych na... pszczoły! Jak to możliwe?!


Panu Rafałowi wydawało się, że to już koniec. Utracił nadzieję na odbudowę pasieki, gdy ktoś wprowadził trujące substancję i doprowadził do śmierci ponad 2,5 miliona pszczół. 

Rodzina Pana Rafała jednak nie pozwoliła mu się poddać. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl: https://pomagam.pl/PasiekaRafalSzela i nagłośnili sprawę. Natychmiast media zaczęły pisać o tragedii w pasiece, co sprawiło, że w przeciągu pierwszych 24h udało się zebrać ponad 80% celu!

Prawie 1000 udostępnień na Facebooku, dziesiątki artykułów medialnych i angażowanie w mediach społecznościowych sprawiło, że udało się już zebrać ponad 37 000zł !!! Nieustępliwość i determinacja rodziny, zaangażowanie Darczyńców i ogromne wsparcie lokalnych społeczności, sprawiło, że Pan Rafał uwierzył, że można wszystko!

Zbiórki na Pomagam.pl to przede wszystkim krok w walce o lepsze jutro – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że NIGDY nie należy tracić nadziei. Załóż zbiórkę i zawalcz o to by było lepiej!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ! 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki zajrzyj na https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij