Zebrali 900% celu i 90 tysięcy złotych dla ciężko chorej, obcej osoby!

Opublikowano 10 grudnia 2018 przez Marcjanna

8-letnia Asia sprzedawała własne ubrania i zabawki, żeby zebrać pieniądze dla mamy chorej na lekooporną padaczkę. Mała bohaterka rozwiesiła kartki na osiedlu z ogłoszeniem o organizowanej przez siebie loterii na rzecz jej ukochanej mamy, która często trafiała do szpitala i nie mogła spędzać czasu z córką. Zainteresowanie przekroczyło jej najśmielsze oczekiwania - Łukasz Jakóbiak założył zbiórkę w Pomagam.pl ( https://pomagam.pl/kiermasz ).

Wszyscy, którzy nie mieli szansy wziąć udziału w kiermaszu zorganizowanym w Poznaniu, mogli wpłacić pieniądze w zbiórce na Pomagam.pl. Sukces był niesamowity - zbiórka na leczenie i rehabilitację osiągnęła prawie 900% celu, czyli 90 000 złotych!!!

Zbiórki Łukasza Jakóbiaka to nie wyjątek - już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że podobnie jak Łukasz, możesz prowadzić zbiórkę na rzecz innej osoby! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl? 

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij