Wystarczyło wsparcie 189 osób, by spełnić marzenie Wiktorii i uchronić ją przed operacją!!

Magdalena
11 października 2019
Wpis Wystarczyło wsparcie 189 osób, by spełnić marzenie Wiktorii i uchronić ją przed operacją!! - miniaturka zdjęcia

Wystarczyło wsparcie 189 osób, aby spełnić marzenie Wiktorii i wybudować specjalistyczny plac rehabilitacyjny! Zebrano niemal 6 000 zł i 6-latka w ten sposób uniknie poważnej operacji!


Mała Wiktoria od urodzenia zmaga się z wieloma poważnymi schorzeniami. Jednak cały czas dzielnie walczy, aby być w pełni sił. Regularnie bierze udział w rehabilitacji i poddaje się starannie zaleceniom lekarzy —  wszystko by uniknąć poważnej operacji nóg

Dodatkową formą ćwiczeń, może być zabawa na dostosowanym placu rehabilitacyjnym. Wiktoria nie jest w stanie korzystać z miejskich przestrzeni dla dzieci, ze względu na swoje ograniczenia ruchowe i lęki. Rodzice postanowili, że wykonają ukochanej córce specjalny plac, gdzie będzie mogła łączyć zabawę z ćwiczeniami.

Aby sfinansować projekt, założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/moje-marzenie, którą następnie udostępnili znajomym i rodzinie. W ten sposób zebrali niemal 6 000 zł, by spełnić marzenie Wiktorii i pomóc jej w rehabilitacji

Zbiórka na plac rehabilitacyjny dla Wiktorii to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zebrać pieniądze, aby spełnić czyjeś marzenie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij