Ogromna tragedia w Reszlu - udało się zebrać 62 000 zł na pomoc pogorzelcom !!!

Marta
04 kwietnia 2019
Wpis Ogromna tragedia w Reszlu - udało się zebrać 62 000 zł na pomoc pogorzelcom !!! - miniaturka zdjęcia

Ogień pojawił się przed północą. Nic nie zostało z mieszkania rodziny Płotast. Spłonęło wszystko. Bliscy nie zostawili ich bez pomocy - powstała zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/plotasty, która w rekordowym czasie zgromadziła ponad 62 000 zł !!!

Niedawno rodzina zainwestowała całe swoje oszczędności w remont mieszkania. Nie spodziewali się tak tragicznego obrotu sprawy ... Stracili dosłownie wszystko - cały ich dorobek życia spłonął. Wszystko co było w mieszkaniu przepadło, a jeśli nie przepadło to jest po prostu zniszczone w związku z akcją gaśniczą Strażaków.

Dzięki wsparciu ponad 920 Darczyńców uzbierano już ponad 60% sumy potrzebnej na najpilniejsze potrzeby. Muszą kupić podstawowe sprzęty AGD, łóżka, meble ... Wszystko od zera. 3 500 udostępnień w mediach społecznościowych i niesamowite serca Darczyńców umożliwiły już zebranie ponad 62 000 zł - zbiórka wciąż trwa: https://pomagam.pl/plotasty

Zbiórka na pomoc pogorzelcom w Reszlu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc bliskim i sąsiadom, którzy są w potrzebie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij