Marzeniem chorej Marysi jest nowy pokój. Na Pomagam.pl zebrano już prawie 5 000 zł!!

Magdalena
26 listopada 2019
Wpis Marzeniem chorej Marysi jest nowy pokój. Na Pomagam.pl zebrano już prawie 5 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Największym marzeniem chorej Marysi jest nowy pokój, zaprojektowany specjalnie dla niej. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl uda się zrealizować to przedsięwzięcie!!


Marysia to uśmiechnięta 9- latka, która do niedawna wiodła spokojne życie, wraz z jej rówieśnikami. Niestety choroba nowotworowa pozbawiła dziewczynkę możliwości normalnego rozwoju. Ciągłe wizyty w szpitalach, badania, leki to teraz codzienność dla tej młodej osoby. 

Pan Michał od wielu lat pomaga chorym dzieciom w spełnianiu ich marzeń, by choć przez chwile zaznały radości i zapomniały o bolesnych doświadczeniach. Tym razem postanowił zrealizować największe pragnienie Marysi, czyli nowy, specjalistyczny pokój, zaprojektowany przez Dorotę Szelągowską

Projekt już jest, teraz przyszedł czas na wykonanie remontu. Aby sfinansować koszty tego przedsięwzięcia, założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/pokojmarysi. Dzięki wsparciu 164 osób zebrano już niemal 5 000 zł, czyli całą wymaganą kwotę!! 

Zbiórka na wymarzony pokój Marysi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij