Bezcenna pomoc przyjaciół i 15000 zł na walkę z rakiem w 3 dni?! Na Pomagam.pl to możliwe!

Marcjanna
29 stycznia 2020
Wpis Bezcenna pomoc przyjaciół i 15000 zł na walkę z rakiem w 3 dni?! Na Pomagam.pl to możliwe! - miniaturka zdjęcia

Bezcenna pomoc przyjaciół i 15 000 zł na walkę z rakiem w niespełna 3 dni?! Na Pomagam.pl to możliwe!


Adam to 39-letni mąż, ojciec i wspaniały policjant. We wrześniu 2019 wykryto u niego nowotwór jelita grubego. Liczne przerzuty uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Jego przyjaciel założył na Pomagam.pl zbiórkę, żeby pomóc rodzinie Adama w wydatkach i w ciągu 3 dni zebrali ponad 15 000 zł! Zbiórka trwa!!

39-latek chorował od wielu lat, ale dopiero kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niego nowotwór jelita grubego z przerzutami na węzły chłonne, wątrobę i kości biodrowe. Aktualnie Adam jest w trakcie chemioterapii, niedawno przechodził także operację

Adam ma mnóstwo  planów, celów do zrealizowania, ale niestety choroba postępuje i go wyniszcza. (...) Adam zmuszony był sprzedać już praktycznie wszystko co posiadał by móc walczyć. Na dalszą walkę potrzebujemy Waszej pomocy. 
- pisze Organizator zbiórki na Pomagam.pl w opisie.

Przyjaciele nie potrafili bezczynnie patrzeć jak choroba wyniszcza Adama. Wzięli sprawy w swoje ręce i założyli zbiórkę na Pomagam.pl [https://pomagam.pl/pomoc_adamowi], na której w ciągu 3 dni zebrali 15 000 złotych!! Wciąż możesz pomóc! Zbiórka trwa!
Link do zbiórki dla Adama: https://pomagam.pl/pomoc_adamowi .

Zbiórka na pomoc dla Adama w walce z rakiem to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc bliskim w potrzebie!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij