Przyjaciele zebrali prawie 18 000 zł na rehabilitację dla motocyklisty !!

Magdalena
18 kwietnia 2019
Wpis Przyjaciele zebrali prawie 18 000 zł na rehabilitację dla motocyklisty !! - miniaturka zdjęcia

Mariusz to pasjonat motocykli. Niestety w wyniku poważnego wypadku, doznał ciężkich urazów. Przyjaciele mężczyzny na Pomagam.pl utworzyli zbiórkę, z której środki zostały przekazane na jego rehabilitację. Przez zaangażowanie ogromnej liczby osób w promowanie akcji, udało się zebrać prawie 18 000 zł!! Te pieniądze pozwoliły już Mariuszowi częściowo wrócić do sprawności! Zobaczcie sami!

Mariusz jest mieszkańcem Knurowa, ratownikiem medycznym i pasjonatem motocykli. Właśnie ta pasja doprowadziła do tragedii. W czerwcu zeszłego roku Mariusz miał wypadek na motocyklu okolicy Szczecinka. Śmigłowiec przetransportował go do szpitala w stanie ciężkim. Przyjaciele Mariusza postanowili założyć zbiórkę na Pomagam.pl pomagam.pl/ahnbgek3, z której środki miały być przeznaczone na jego leczenie. Udało się zebrać prawie 18 000 zł, a pierwsze efekty rehabilitacji są już widoczne!!

Zbiórka na rehabilitację Mariusza to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia Twoim najbliższym. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij